hej@b2bms.se  |  Susisiekite telefonu +46 (0)8-684 28 428  |   Pirm.-Penkt.09:00-17:00

PAPILDOMOS PASLAUGOS

LOGOTIPAI

Logotipas – tai išskirtinis ženklas, dėl kurio įmonė ar produktas tampa lengvai atpažįstamas ir pastebimas. Tinkamos logotipo spalvos, proporcijos ir bendras grafinis dizainas padeda identifikuoti įmonę ir išskirti ją iš konkurentų tarpo. Jei ieškote originalaus ir šiuolaikiško sprendimo, tuomet logotipų kūrimas turi būti patikėtas į SUDECO rankas.

Bendras interneto svetainės dizainas dažnai įtakoja lankytojų nuomonę, kokia yra jūsų įmonė. Rinkitės mūsų paslaugas, išryškinkite savo privalumus ir tapkite matomi savo klientams!

GRAFINIS DIZAINAS

Grafinis dizainas – tai vizualinė komunikacija.

Sėkmingas interneto svetainių ir reklamos įrankių kūrimas neatsiejamas nuo dizainerio įkvėpimo ir gebėjimo kurti gyvus ir mokančius kalbėti vaizdus. Nors atrodo, kad tekstai yra esminis dalykas, ko klientai ieško jūsų internetinėje svetainėje, tačiau tai nėra visai tiesa. Užsakovo poreikius atspindinti žinutė (idėja) gali būti ir iškalbingas vaizdas. Didelė dalis žmonių priima tik vizualinę informaciją. Todėl geriausias kuriamos interneto svetainės ar reklamos galutinis rezultatas – formų, spalvų ir teksto junginys, padedantis pasiekti numatytus tikslus.

ĮMONĖS ĮVAIZDIS – MOZAIKA IŠ GRAŽIŲ DETALIŲ Bendras interneto svetainės dizainas dažnai įtakoja lankytojų nuomonę, kokia yra jūsų įmonė. Rinkitės mūsų paslaugas, išryškinkite savo privalumus ir tapkite matomi savo klientams!

TEKSTŲ KŪRIMAS

Interneto svetainių arba reklamos tekstų kūrimas – tai raidžių, taškelių ir kablelių burtai, skirti magiškais būdais pakviesti naujus klientus naudotis siūlomomis paslaugomis.

Tekstai nėra skirti tik tiesioginiam informacijos perdavimui. Jie, kaip ir grafiniai vaizdai, turi paslėptą žinutę, kurią perduoda skaitytojams. Rašytojo gebėjimai pajausti kliento poreikius, įmantriai žongliruoti žodžiais ir „užkabinti“ naujus skaitytojus, yra itin vertinami, ypatingai tada, kuomet siekiama išsiskirti iš konkurentų toje pačioje rinkoje.

SEO TEKSTAI Tai „Google“ paieškos sistemoms draugiški svetainės tekstai, kuriuose ypatingas dėmesys skiriamas pagrindiniams jūsų vykdomos veiklos raktažodžiams. Keli SEO triukai svetainėje – ir jūsų rankinių internetinė parduotuvė gali atsidurti pačiame sąrašo viršuje (neperkant reklamos), kuomet žmogus paieškos laukelyje įves raktažodį – rankinės.

SVETAINĖS TEKSTAI LIETUVIŲ IR ŠVEDŲ KALBA Mūsų teikiamų paslaugų išskirtinumas – tekstai svetainėms lietuvių ir švedų kalba.

INTERNETINĖ RINKODARA

Tai komunikacija su esamais ir būsimais klientais bei patogus būdas padidinti pardavimus.

Internetinė rinkodara vykdoma įvairiais kanalais tokiais kaip: internetinės svetainės, internetinės parduotuvės, socialiniai tinklai, paieškos sistemos, reklama, elektroninis paštas.

SOCIALINIAI TINKLAI
Jūsų verslo interneto svetainė taip pat gali būti populiarinama per socialinius tinklus: Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Pinterest ir kt. Kad pradžia būtų sėkminga, mes sukursime reikalingas paskyras socialiniuose tinkluose jūsų verslui, kurių tekstai ir vizualinis pateikimas derės su jūsų įmonės įvaizdžiu.

SEO OPTIMIZAVIMAS

Tai interneto svetainės turinio optimizavimas paieškos sistemoms (nemokamas, natūralus būdas, o ne apmokama reklama). Esminiai veiklos raktažodžiai atsirandantys ten, kur jų labiausiai reikia, interaktyvios nuorodos ir kiti draugiški veiksmai „Google“ paieškos sistemoms – tai pagrindiniai veiksmai, kurių dėka mūsų teikiamos SEO paslaugos„veikia“.

ELEKTRONINIO PAŠTO RINKODARA

Tai bendravimas su savo klientais elektroniniu paštu. Internetiniai naujienlaiškiaiyra puiki priemonė pasiekti savo klientus ir greitai sulaukti rezultato.

SUŽINOK SAVO UŽSAKYMO KAINĄ!