hej@b2bms.se  |  Susisiekite telefonu +46 (0)8-684 28 428  |   Pirm.-Penkt.09:00-17:00

APIE MUS

Mūsų Komanda

Mūsų sėkmės receptas – profesionalumas, kūrybiškumas ir gebėjimas įsiklausyti į Jūsų poreikius. Būkite tikri, Jūsų įmonės įvaizdis patikimose rankose.

MES ESAME

Kai Jūs nežinote, kaip sėkmingai pradėti verslą Švedijoje, Tada esame MES. Šiuolaikiška, veržli ir drąsiai kūrybinius iššūkius priimanti profesionalų komanda. Pagrindinė ir mylimiausia mūsų veikla – reklama ir interneto svetainių kūrimas.

Sudeco B2B Marketing Solutions įmonės kūrybinė veikla prasidėjo 2013 m. ir yra plečiama iki dabar. Galime didžiuotis, kad mūsų darbai – išskirtinis grafinis dizainas, praktiškos ir modernios interneto svetainės bei reklamos paslaugos švedų ir lietuvių kalba – jau ne vienam verslui padėjo sustiprinti savo pozicijas Švedijos ir Lietuvos rinkoje.


Maži ir dideli iššūkiai šiame darbe yra kasdienybė. Tik mūsų komandos vieningumas, kūrybiškumas, nuoširdus atsidavimas kiekvienam projektui ir užsispyrimas profesionaliai įveikti net didžiausius sunkumus – užgrūdina, suteikia dar daugiau stiprybės ir veda tik į priekį! Kiekvienas kliento užsakymas, jo lūkesčiai ir poreikiai yra ypatingi, todėl dirbame individualiai. Mums svarbus jūsų pasitikėjimą mūsų komanda, tad siekiame net ambicingiausius norus paversti tikrove greitai ir profesionaliai!
Vertiname tvirtą ir ilgą draugystę. Stengiamės, kad investavę kuo mažiau, gautumėte naudos kuo daugiau.

Susisiekti

Džeineta Veniene

CEO, Projektų vadovė, rinkodaros specelistė

”Didžiuojamės galėdami kurti ir įgyvendinti bendrus projektus, padėti Jūsų verslui lanksčiai prisitaikyti prie rinkos poreikių, tapti matomu ir patraukliu naujiems klientams. Mes apjungiame idėjas ir šiuolaikinius techninius sprendimus. Siekiame, kad teikiamos paslaugos būtų profesionalios ir kokybiškos, kuriančios pridėtinę vertę. Ypatingai vertiname klientų pasitikėjimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Tikime, kad mums sekasi, tik tada, kai sekasi Jums!”.

CEO /Džeineta Venienė

Siekti, kad mūsų teikiamos paslaugos – internetinių svetainių ir reklamos kūrimas – būtų atliekamos profesionaliai ir kūrybiškai.

Padidinti atstovaujamo verslo žinomumą ir pardavimus (patrauklaus įmonės įvaizdžio formavimas, SEO optimizavimas)

Padėti klientams, vykdantiems arba norintiems pradėti savo verslą Švedijoje ar Lietuvoje, įsitvirtinti rinkoje.

Kūrybinės veiklos pradžia – 2013 m. 2018 m. „SUDECO“ peraugo į „ SUDECO REKLAM & WEBBYRÅ“.
Tai vardas, po kuriuo susibūrusi aukščiausio lygio specialistų komanda (IT, grafinis dizainas, tekstų rašymas, vertimas).
Įmonės įkūrėja ir širdis – grafikos dizainerė, projektų vadovė – Džeineta Venienė.